Vabatahtliku annetuse projekt

Meie aerutamise hooandja projekti "AERUTUGI" sümboolne nimetus tuleneb ühest möödapääsmatust ja vajalikust oskusest aerutamises. Projekt on ellukutsutud selleks, et Pirita Aerutamisklubi ja aerutamise sõbrad saaksid toetada ning hoogustada meie klubi võimalusi noortetreeninguteks vajaliku varustuse soetamisel.

Pirita Aerutamisklubi on mittetulundusühing ja seetõttu on meie tegevus ilma heade kaasamõtlejate ning ka rahaliste toetajateta möödapääsmatu. Peale pikka pausi taasalustanud ajaloolise aerutamisklubina keskendume me hetkel noortespordile kuid samas mõtleme suurelt juba eesmärkidele ka lähiaastate tippspordis!


Käimasolev kampaania:

2016 "Aerutamise ergomeetri soetamine". Hetkel oleme kogumas raha talvisel hooajal kasutatava aerutamise ergomeetri soetamiseks. Aerutamise ergomeeter on hea võimalus treenida noorsportlaste aerutamise tehnikat ja üldfüüsilist ettevalmistust siseruumides nii talvel kui ka suvisel aerutamishooajal.

Aerutamisergomeetri soetamismaksumus on ligikaudu 1 800 kuni 2 000 eurot, mille loodame koguda vabatahtlike annetajate ja toetajate abiga.

Lisainfo toote kohta: 
www.kayakpro.com/speedstrokegym või www.paddlelite.deÜlekanded palume teha MTÜ Pirita Aerutamisklubi a/a EE051010052032004009 SEB märksõnaga: "AERUTUGI Annetus / Ergomeeter"


Tänaseks edukalt läbiviidud kampaaniad: 

September 2014 "Noorteaerude soetamine". Klubiliikmete vabatahtlike annetuste toel soetasime 10 tipptaseme noorteaeru, millega meie trennilapsed juba ka sügisel treeningutel käisid. Annetuste tulemusel kogusime kokku vajaliku 1 428 eurot.
Ootame Teid toetama meie klubi noorte treeningvahendite soetamisel!

Kõikide toetajate nimed avaldame käesoleval lehel. Samuti anname siin lehel teada läbiviidud kampaaniate tulemused.  Täname suurelt meie seniseid varustuse soetamise kampaaniate toetajaid: 

Teet Vähesoo, Jaan Koppel, Roman Kuura, Urmas Varm, Martin Ilumets, Raiko Uri, Aleksander Sibul
Täname!
MTÜ Pirita Aerutamisklubi